krievu

Меня делает счастливее мысль о собственной полезности, мысль о том, что я могу делать добро для других людей и помогать простыми мелочами, добрым словом. Нет разницы как, главное желание помочь. А ещё счастливее меня делает какое-то ощущение идеальности. Оно приходит крайне редко и на долю секунды, но ради такого хочется жить (:

latviešu

Tas, kas mani dara laimīgāku, ir doma par savu lietderību, doma par labu citiem un palīdzēt ar vienkāršām sīkumiem, ar laipnu vārdu. Nav atšķirības, kā, galvenā vēlme ir palīdzēt. Un vēl laimīgāks padara mani par kaut ko ideālu.Tas nāk ārkārtīgi reti un uz sekundes daļu, bet tāpēc jūs vēlaties dzīvot (:

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)