krievu

Религиозный даосизм, дао–цзяо, рассматривает Дао как некую божественную силу. Его приверженцы верят, что познание этой силы дает человеку сверхъестественные способности. С помощью Дао можно даже достичь бессмертия. Религиозные даосы, когда излагают свое учение, тоже обращаются к трудам Лао-Цзы и других представителей философского даосизма.

latviešu

Reliģiskais daoisms Tao-Jiao uzskata Tao par sava veida dievišķu spēku. Tās piekritēji uzskata, ka zināšanas par šo spēku piešķir cilvēkam pārdabiskas spējas. Jūs pat varat sasniegt nemirstību ar Tao palīdzību.Reliģiskie daoisti, iepazīstinot ar savām mācībām, atsaucas arī uz Lao Czu un citu filozofiskā daoisma pārstāvju darbiem.

Tulkotajs.com | Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)