krievu

Философский даосизм, дао-цзя, рассматривает Дао с точки зрения природы и человеческих отношений. Хотя Дао – это величайшая тайна, его проявления мы можем видеть и чувствовать. Наблюдая, как проявляется Дао, мы учимся правильно мыслить и поступать. С философской точки зрения в Дао нет ничего божественного или мистического – поэтому нет никаких оснований поклоняться перед ним.

latviešu

Filozofiskais daoisms Tao Jia uzskata tao dabu un cilvēku attiecības. Lai arī Tao ir vislielākā noslēpums, mēs varam redzēt un sajust tā izpausmes. Novērojot, kā Tao izpaužas, mēs iemācāmies pareizi domāt un rīkoties.No filozofijas viedokļa Tao nav nekā dievišķa vai mistiska - tāpēc pirms tā nav pamata pielūgt.

Tulkotajs.com | Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)