krievu

Что происходит после смерти? Куда направляется душа после нашей смерти? Существует ли загробная жизнь? Каждый из нас хоть раз задавался этими вопросами, и изучал литературу и возможные теории,мифы. Именно поэтому эта тема так актуальна. В этом эссе я поделюсь своим мнением и представлениями на этот счет.

latviešu

Kas notiek pēc nāves? Kur iet dvēsele pēc mūsu nāves? Vai ir kāda pēcnāves dzīve? Katrs no mums vismaz vienu reizi uzdeva šos jautājumus un pētīja literatūru un iespējamās teorijas, mītus. Tāpēc šī tēma ir tik aktuāla.Šajā esejā es dalīšos ar savu viedokli un viedokli par šo jautājumu.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)